Försäljning Höör
Charina Lindskog, Kundtjänst/Administratör0413-55 41 28charina.kellerman@eastimport.se
Linda Willhag, Säljare0413-55 41 07linda.willhag@eastimport.se
Magnus Gustafsson, Säljare0413-55 41 12magnus.gustafsson@eastimport.se
Frank Malmqvist, Säljare
0413-400001
frank.malmqvist@eastimport.se
Teddy Martinsson, Försäljningschef0413-554109 teddy.martinsson@eastimport.se

Försäljning Kungens Kurva
Maria Anar, Säljare08-740 60 16maria.anar@eastimport.se
Jan-Erik Zetterström, Säljare08-640 16 16janerik.zetterstrom@eastimport.se
   
Inköp/Sortiment
Petra Ingenius, Produktchef0413-55 41 08petra.igenius@eastimport.se
Ylva Olsson, Inköpsassistent0413-55 41 02ylva.olsson@eastimport.se
Carl-Magnus Bengtzen, Inköpare/Trading0413-55 41 06carlmagnus.bengtzen@eastimport.se
Jonas Andersson, Inköpschef och ägare
 0413-55 41 04 jonas.andersson@eastimport.se
   
Ekonomi
Cornelia Johansson, Ekonomiassistent0413-55 41 18cornelia.johansson@eastimport.se
Tomas Laxholt, Ekonomichef, IT, Personal
 0413-55 41 03 tomas.laxholt@eastimport.se
   
Lager
Anders Lindskog, Lagerchef0413-55 41 01anders.lindskog@eastimport.se
   
Showroom Höör och Stockholm
Therese Cederholm, Kreatör
0413-554111
therese.cederholm@eastimport.se
   
Ledning
Mikael Otterberg, VD och ägare0413-55 41 05mikael.otterberg@eastimport.se
 

 

Vi på East Import vill gärna komma i kontakt med dig som kund. Vi tar emot kunder i något av
våra två showroom eller på någon mässa.
Vill du se på vårt sortiment
kan du göra detta här utan att behöva inloggningsuppgifter.