Försäljning
Charina Lindskog, Kundtjänst/Administratör0413-55 41 28charina.kellerman@eastimport.se
Heléna Falk, Säljare Norrland
0413-55 41 25
helena.falk@eastimport.se
Magnus Gustafsson, Säljare0413-55 41 12magnus.gustafsson@eastimport.se

Frank Malmqvist, Säljare

0413-400001
frank.malmqvist@eastimport.se
Linda Willhag, Säljare0413-554107

linda.willhag@eastimport.se


Christian Otterberg, Säljare Mälardalen
08-740 60 16

christian.Otterberg@eastimport.se

Jan-Erik Zetterström, Säljare Kungens Kurva
08-640 16 16janerik.zetterstrom@eastimport.se
  
Inköp/Sortiment
Petra Ingenius, Produktutvecklare0413-55 41 08petra.igenius@eastimport.se
Ylva Olsson, Inköpsassistent0413-55 41 02ylva.olsson@eastimport.se
Carl-Magnus Bengtzen, Inköpare/Trading0413-55 41 06carlmagnus.bengtzen@eastimport.se
Jonas Andersson, Inköpschef och ägare
0413-55 41 04jonas.andersson@eastimport.se
Sara Holmström, Produktutvecklare0413-400002

sara.holmstrom@eastimport.se

Ekonomi
Cornelia Johansson, Ekonomiassistent0413-55 41 18cornelia.johansson@eastimport.se
Maria Lundstedt, Ekonomichef, IT, Personal
 0413-55 41 03

maria.lundstedt@eastimport.se

   
Lager
Anders Lindskog, Lagerchef0413-55 41 01anders.lindskog@eastimport.se
   
Showroom Höör och Stockholm
Therese Cederholm, Kreatör
0413-554111

therese.cederholm@eastimport.se

   
Ledning
Mikael Otterberg, VD och ägare0413-55 41 05mikael.otterberg@eastimport.se
 

 

Vi på East Import vill gärna komma i kontakt med dig som kund. Vi tar emot kunder i något av
våra två showroom eller på någon mässa.
Vill du se på vårt sortiment
kan du göra detta här utan att behöva inloggningsuppgifter.